Giriş Ürünler Hizmetler Forum Datakent
  Araç Servis Takip SQL

:Araç Servis Takip SQL v1.0 [08-09-10]
:Araç Servis Takip SQL v1.0 KDV Dahil: 6.600,00 TL (+1,+2,...: 3.200,00 TL)


Araç Servis Takip SQL v1.0 Demo Videosu [ 91.9 mb ]
Yazılımın Demo DVD sini veya Demo Kurulum Paketlerini e-posta ile talep edebilirsiniz...

Araç Servis Takip v1.0 SQL Örnek Görüntüler:
Yazılım Ana Menüsü
  Cari Kart Detayı:
Cari kart sayfasında; aşağıdaki şekilde de görüldüğü gibi birinci sekmede dosya bilgileri 2.sekmede araç bilgileri yapım aşaması resimleri 3.sekmede ise kişisel bilgile ve açıklamalar kısmı yer almakta. Formun alt kısmında ise cari?ye ait borç ve ödeme bilgilerinin yer aldığı kısım bulunmakta?
Kayıtlı Cari Kart Listesi:
Bu ekranda kayıtlı müşteri listesini görebiliriz, Müşteri kartlarında kayıtlı cep telefon numaralarına kısa mesaj gönderebiliriz. Soldaki menü yardımı ile detaylı müşteri araması yapabiliriz?
  Ödeme Takibi, Ödemesi Olan Kayıtlar:
Bu kısımda müşterilere ait borç bilgileri yer almaktadır? Tek tıklama ile bu listeye ulaşabilirsiniz. Bu ekranda bir tek müşteriye veya listede bulunan tüm müşterilere toplu kısa mesaj gönderebilmeniz için sms gönderme modülü bulunmaktadır?
Kasa:
Bu modül?de işletmenizin kasasını takip edebiliyoruz. Gelir ve giderlerimizi işleyerek işletmenizin nakit akışını kontrol edebilirsiniz. Ve her modülde olduğu gibi raporlar sayesinde tarih aralığı vererek kasa raporları alabilmenize olanak sağlar. Kasa Modülü, Cari Modülü ile entegre çalışmaktadır. Cari ödemeleri otomatik olarak kasa modülüne aktarılmaktadır.
  Tanımlar:
Bu bölümde programla ilgili tüm tanımları yapabiliyoruz? Kullanıcı tanımları; Bu menüden program için kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Sınırsız kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Yeni Usta tanımı kısmından usta tanımı yapılıyor, Tanımlı ustalar kısmından ustaların listesini görüntüleyebilir değişiklikler yapabilirsiniz. Kayıt Durumu kısmından ise müşteriye ait kayıt açık mı, kapanmış mı, ya da iptal mi? Araç kaskolu ise kasko şirketleri tanımı yapılabilir.(bu kısım kasko ile anlaşmalı servisler için geçerlidir.) Geliş şekli kısmında ise Kasko, Trafik v.s Araç Durumu kısmından ise aracın servisteki durumları tanımlanır, Tamamlandı, parça bekliyor, v.s hizmet türü kısmında ise yapılan hizmet tanımları yapılır,(kaporta, boya, mekanik, motor v.s) Parça listesi kısmı bir nevi stok mantığında yapılmıştır, stok listesi tanımlanır, bu kısım daha fazla geliştirilerek barkot ve detaylı stok olarak tasarlanmakta. Marka ve Modeller kısmında ise araç marka ve modelleri tanımlanır.

Keywords: Araç Servis Takip Programı, Oto Sercis Takip

  Ziyaretçi Sayısı : 8.869

  Datakent | Ana Sayfa | Ücretli Programlar | Ücretsiz Programlar | Site Haberler | İletişim | Datakent Forum | Twitter | Youtube
[ DATAKENT ® Tescilli Bir Markadır. Sitedeki tüm bilgiler kaynak göstermek şartı ile kullanılabilir. ]
[ TPE | TSE 13298 | TSE-HYB | ISO 9001:2008 ]
[ GSM: (+90) 532 587 52 30