Giriş Ürünler Hizmetler Forum Datakent
  ETA SQL Uygulama Entegrasyonları


Dijital Planet eFatura Yedekleme Sistemi ve ETA SQL Şubeli eFatura Aktarım Aracı
eFatura Aktarım Aracı, ETA SQL'in şubeli çalışamamasından dolayı bu açığı kapatmak adına geliştirdiğimiz bir uygulamadır. Ekstra olarak da sisteme eFatura yedekleme sistemi entegre edilmiştir.

ETA SQL Mobil
ETA SQL Mobil, ETA SQL için geliştirdiğimiz ETA Websis'in xml web servislerini kullanarak ETA SQL veri tabanı ile haberleşen android tabanlı bir uygulamadır. Saha personeli için tasarlanmış, seri ve pratik bir uygulamadır. (Sıcak satış / Soğuk satış)

ETA SQL Ford ISIS Entegrasyonu
Kullanıcı görevini gören geliştirdiğimiz Emulator(kullanıcı simule eden) yazılımı desteği ile, üretilmiş servis faturalarının Ford sisteminden Eta Ticari sistemine aktarımı sağlanmıştır.

ETA SQL Fiat BOS Entegrasyonu
Fiat Grubu Bayi Otomasyon Sisteminden(BOS) oluşturulmuş verilerin Eta Ticari sistemine, muhasebe entegrasyonunu destekleyecek bir şekilde; şube bazlı Cari ve Stok/Hizmet gruplama yöntemiyle aktarımı. Fiat sisteminin web servis eksikliğinin olması nedeniyle kendimizin geliştirdiğimiz emulator yazılımı(kullanıcı simule eden) kullanarak aktarımların gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

ETA SQL Renault Impetus Entegrasyonu
Renault-Mais servislerinde üretilen tüm hareketlerin Eta Ticari sistemine aktarılması ve istenirse muhasebe entegrasyonlarının yapılmasını sağlar.

ETA SQL e-Finans eFatura Entegrasyonu
E-finans özel entegratörlüğünü kullanan müşterilerin, e-fatura portaline düşen e-faturalarının Eta Ticari sistemine aktarımı.

ETA SQL Otokoç Obisrac Entegrasyonu
Hem Avis hem de Budget için ayrıştırmalı özel kod ve cari gruplamalı aktarım aracı geliştirilerek Eta Ticari sistemine aktarım yapılmaktadır.

ETA SQL Hilton Entegrasyonu
Hilton Oteller bünyesinde oluşturulmuş muhasebe hareketlerinin Eta Muhasebe yazılımına entegrasyonu hedeflenmiştir. Bu yapıda ayrıştırılabilir bir muhasebe için iki ayrı muhasebe sisteminin(firma+hilton) tek bir omurgaya taşınması ve bu omurga üzerinden her bir firma bilgilerinin ayrıştırılabilmesi(fiş, mizan ve defterler yönü ile).

ETA SQL İdeasoft e-Ticaret Entegrasyonu
Ideasoft e-ticaret sitesini kullanan müşteriler için e-ticaret sitelerine düşen sipariş, faturalama ve ödeme bilgilerinin Eta Ticari sistemine aktarımı. İdeasoft sisteminin web servisi kullanılarak bu aktarım gerçekleştirilmektedir. Detay için tıklayınız...

ETA SQL Estepe Filo Entegrasyonu
Estepe "Uzun Filo Yazılımı" kullanan müşterilerin ilgili yazılımda oluşturulmuş verilerden oluşturulacak faturaların, web servis aracılığı ile Eta Ticari sistemine otomatik aktarımını sağlayan bir çalışmadır.

ETA SQL Ford BSS Entegrasyonu
Ford BSS sistemi üzerinde oluşturulan e-fatura bilgilerinin bu sistemden alınıp Eta Ticari sistemine entegrasyonu ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

ETA SQL Beko/Arçelik Asist Entegrasyonu
Asist(Arçelik) sisteminde gerçekleştirilmiş faturaların web servis aracılığı ile Eta Ticari sistemine aktarılmasıdır.

ETA SQL Allianz Sigorta Entegrasyonu
Allianz Sigortadan üretilen poliçelerin Eta’ya aktarılmasıdır.

ETA SQL Axa Sigorta Entegrasyonu
Axa Sigorta için üretilmiş poliçelerin web servis üzerinden Eta Ticari sistemine aktarılması yapılmaktadır.

ETA SQL Ak Sigorta Entegrasyonu
Ak Sigorta için üretilmiş poliçelerin Eta Ticari sistemine aktarılması yapılmaktadır.

ETA SQL Anadolu Sigorta Entegrasyonu
Anadolu Sigorta AS-400 sistemi üzerinden üretilen poliçelerin Eta Ticari sistemine aktarılması yapılmaktadır.

ETA SQL Güneş Sigorta Entegrasyonu
Güneş Sigorta tarafında üretilen poliçelerin, Eta Ticari sistemine entagrasyonu çalışmasıdır.

ETA SQL Hyundai DMS Entegrasyonu
Bu çalışmada, Hyundai DMS yapısı üzerinde üretilen satış,servis, kampanya ve diğer faturaların web servisler üzerinden Eta Ticari sistemine aktarılmasıdır.

ETA SQL Sayax Entegrasyonu
Bu çalışmada, enerji piyasasınca düzenlenen ve enerji satan firmalara yönelik oluşturulan verilerin ETA SQL ticari sistemine; fatura, muhasebe ve yansıtma hesaplarının aktarılmasıdır.


ETA SQL için ihtiyaç duyduğunuz tüm entegrasyonları yapabiliriz...

Keywords: etasql aktarımı entegrasyonu, etasql aktarım aracı, eta sql entegrasyon

  Ziyaretçi Sayısı : 10.453

  Datakent | Ana Sayfa | Ücretli Programlar | Ücretsiz Programlar | Site Haberler | İletişim | Datakent Forum | Twitter | Youtube
[ DATAKENT ® Tescilli Bir Markadır. Sitedeki tüm bilgiler kaynak göstermek şartı ile kullanılabilir. ]
[ TPE | TSE 13298 | TSE-HYB | ISO 9001:2008 ]
[ GSM: (+90) 532 587 52 30